Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

Pomocne pytania i odpowiedzi

Faq

Termin można poznać w zakładce zapisy po wybraniu odpowiednich opcji. Jest to zazwyczaj nabór jesienny lub zimowy, ponieważ nasze zajęcia dodatkowe dla dzieci prowadzimy w systemie semestralnym.

Programowanie dla dzieci i jego nauka odbywa się w pełni wyposażonych do tego celu salach. Zawsze jednak, jeżeli jest taka potrzeba, słuchacz może korzystać z własnego sprzętu.

Jeżeli przytrafi się, że z jakiegoś powodu zapiszesz dziecko już po rozpoczęciu zajęć, nadal istnieje możliwość, że nadrobi ono dotychczasowy materiał. My postaramy się, żeby zrobiło to jak najszybciej.

Zajęcia komputerowe dla dzieci uczące je programowania posiadają jako nieodzowny element naukę języka angielskiego, gdyż zarówno pojedyncze słownictwo, jak i zwroty w nim występujące są potrzebne w przyszłej karierze programisty.

Tak, dlatego tworzenie gier komputerowych to jedne z elementów naszych zajęć. Warsztaty programowania dla dzieci Opolu mają przygotować je do ewentualnej pracy jako programista w dorosłym życiu, a gry komputerowe to przyszłość wielu biznesów.

Optymalną ilością osób dla efektywnej nauki programowania jest 5-12 dzieci, w zależności od grupy wiekowej. Takiej wielkości grupy są tworzone w naszych placówkach.