Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

Połączyła nas pasja

O nas

Dzięki niej w naszej akademii programowania uczą specjaliści, którzy kochają to, co robią. Prowadzone przez nich warsztaty programowania dla dzieci w Opolu są w ten sposób idealnym miejscem, w którym zajęcia prowadzone są z zaangażowaniem, w sposób praktyczny i zaszczepiający w najmłodszych pomysł na przyszły rozwój kariery. Pokazują także słuchaczom i ich rodzicom, że programowanie dla dzieci nie jest zwykłą zabawą, ale też początkiem czegoś ciekawego także w dorosłym życiu.

O nas

Technologie przyszłości


Jedną z najważniejszych rzeczy, z jakich powinien zdawać sobie współczesny człowiek jest to, że nic już nie zatrzyma pędzącego do przodu rozwoju technologii. Z dnia na dzień powstają nowe rozwiązania i możliwości pomagające zarówno w specjalistycznych, jak i codziennych dla każdego sprawach. Kurs programowania to zajęcia komputerowe dla dzieci, które uczą je, jak należy podejść do technologii przyszłości oraz uświadamiające je, jak ważna jest rola nowego pokolenia w ich używaniu, jak i tworzeniu.

Nasz cel


Chcemy popychać najmłodszych w stronę, która pomoże im w rozwoju najbardziej potrzebnych w przyszłości umiejętności. Nauka programowania dla dzieci jest dla nich jedną z najlepszych okazji, aby zanim wejdą w dorosłe życie, mogły już przez zabawę rozwijać „dorosłą” pasję. W ten sposób kształcimy młodą kadrę specjalistów, którzy w przyszłości zastąpią nas na stanowiskach związanych z obsługą, projektowaniem i tworzeniem nowych rozwiązań. Przeszłość zaczyna się już teraz, a my chcemy być jej ważną częścią.

Dlaczego my?


Nasza akademia kodowania to kurs programowania dla dzieci w Opolu, zapewniający im jeden z najlepszych startów w przyszłość, jeżeli tylko choć trochę chcą ją połączyć z technologicznymi nowinkami. Gwarantujemy lekcje na najwyższym poziomie, skupione głównie na praktyce oraz wymaganych obecnie i w przyszłości umiejętnościach. Warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży kończą się również otrzymaniem przez nie certyfikatu, zaświadczającego, że uczestnik ukończył kurs i przyswoił omawiany w jego trakcie materiał.