Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

 

ZaprogramowaniGo

Zapraszamy na naszą nową platformę stworzoną przez Zaprogramowani.com i AkademiaPorgramowania.pl. Jest to miejsce, które zebrało w swojej ofercie najlepsze, najbardziej pożądane i najwyższej jakości kursy umożliwiające zanurzenie się w świecie cyfrowych możliwości. Wiele języków programowania, kursy tworzenia gier, grafiki komputerowej, filmów na YouTube i nie tylko.

 

 

Dlaczego nasze kursy programowania dla dzieci i młodzieży są najlepsze?

 

Nie musisz wybierać

Dzięki naszej platformie ZaprogramowaniGO masz dostęp do wszystkich kursów, na które tylko masz ochotę. Nie musisz wybierać spośród naszej oferty i stawiać wyłącznie na jedne zajęcia. Bierzesz udział we wszystkich lekcjach, które Cię interesują, oczywiście, jeżeli znajdziesz na to czas. Ponadto niezależnie od tego w jak wielu kursach będziesz pogłębiać wiedzę, nie wpłynie to w żadnym stopniu na wysokość niezwykle atrakcyjnego abonamentu.

Zajęcia przez Internet

Zajęcia w ZaprogramowaniGO odbywają się za pośrednictwem sieci. Jeżeli masz Internet i komputer, jesteś gotowy do wkroczenia w świat cyfrowej edukacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu dzieci i nastolatkowie, którzy do tej pory nie mogli brać udział różnych względów w zajęciach stacjonarnych, mogą rozpocząć naukę z zacisza własnego domu. Jesteśmy tam, gdzie sięga Internet, tak jak powinna wyglądać nowoczesna szkoła na miarę XXI wieku.

Lekcje na żywo

Nauka przez zabawę

Wiemy, że edukacja polegająca na słuchaniu nudnych wykładów i teorii nie jest jej najefektywniejszą formą. Połączyliśmy nasze doświadczenia oraz wskazówki ekspertów od nowoczesnej edukacji i postawiliśmy na materiał nauczania stawiający na naukę za pomocą ciekawej, fascynującej i pobudzającej pasję praktyki. Projekty tworzymy już od pierwszych zajęć i staramy się dostosować je do konkretnej grupy wiekowej.

Przenieś się do świata cyfrowej edukacji i…